Ismét...
Kadett fiú csapatunk januári második mérkőzését is hazai pályán játszotta, és ismét egy szolnoki ellenfél érkezett a Rákócziba. És... a meccs, ismét a jobb játékerőt képviselő vendégek győzelmével zárult. S, hogy nem tudtuk szorosabbá tenni, Molnár Bence edző ismét csak a helyzetkihasználást emelte ki egyik legnagyobb hibaként, valamint, hogy sok támadó lepattanót engedtünk ellenfelünknek. Voltak jó periódusaink, ám sajnos nem mindig tudtunk mit kezdeni ellenfelünk fizikális játékával... – tette hozzá a mester. Ezek után ismét csak abban bízunk, hogy lesz ez sokkal jobb is, és előbb-utóbb győzelmek után írhatjuk, hogy „ismét”...
Nagykőrösi Sólymok KE – Szolnoki KA/C 32 - 69 (8-15, 4-21, 11-22, 9-11)
Sólymok: Szabó Dávid 15/3, Márton Milán 8, Szarka Zsombor 7, Rácz Roland 2, Bognár Máté, Tompai Zsombor, Vida Marcell, Mészáros Zsombor, Tóth Ambrus, Csapó Marcell; Edző: Molnár Bence