2022-11-30 16:45:00 / Regionális Fiú Kadett bajnokság, Alapszakasz

A városi rivális ellen és papírforma eredménnyel kezdte szereplését kadett csapatunk a regionális bajnokságban...

Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok KE 83 - 53 (24-8, 17-15, 17-15, 25-15)

Sólymok: Szarka Zsombor 16/3, Márton Milán 12, Tóth Ambrus 8, Balog Zalán 6, Bognár Máté 5/3, Mészáros Zsombor 4, Csapó Marcell 2, Király Gábor, Vida Marcell, Tompai Zsombor, Rácz Roland

A szeptemberi országos előselejtező óta várta kadett fiú csapatunk, hogy újra pályára léphessenek, és végre szerdán ez megtörtént, mégpedig itthon, de mégis „idegenben”, a Pityke KSE vendégeként a Toldiban.

Együttesünk kissé beragadt a rajtnál, a folytatás már kiegyenlítettebb játékot hozott, de nem volt sanszunk a felzárkózásra, a meccs az esélyesebb Pitykések győzelmével zárult.

Molnár Bence edző: A meccs nagy részében jól hajtottunk, sajnos volt pár rossz periódusunk, amikor nagy előnyt adtunk az ellenfélnek.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület