A városi rivális ellen és papírforma eredménnyel kezdte szereplését kadett csapatunk a regionális bajnokságban...
Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok KE 83 - 53 (24-8, 17-15, 17-15, 25-15)
Sólymok: Szarka Zsombor 16/3, Márton Milán 12, Tóth Ambrus 8, Balog Zalán 6, Bognár Máté 5/3, Mészáros Zsombor 4, Csapó Marcell 2, Király Gábor, Vida Marcell, Tompai Zsombor, Rácz Roland
A szeptemberi országos előselejtező óta várta kadett fiú csapatunk, hogy újra pályára léphessenek, és végre szerdán ez megtörtént, mégpedig itthon, de mégis „idegenben”, a Pityke KSE vendégeként a Toldiban.
Együttesünk kissé beragadt a rajtnál, a folytatás már kiegyenlítettebb játékot hozott, de nem volt sanszunk a felzárkózásra, a meccs az esélyesebb Pitykések győzelmével zárult.
Molnár Bence edző: A meccs nagy részében jól hajtottunk, sajnos volt pár rossz periódusunk, amikor nagy előnyt adtunk az ellenfélnek.