2022-11-10 16:30:00 / Serdülő Fiú, Regionális bajnokság

"Sokat kell még fejlődnünk mindenben, haladunk tovább a kijelölt úton."

A Gyerek korosztályból a nyáron feljebb lépett játékosokra épülő Serdülő fiú csapatunk hazai pályán kezdte meg szereplését a regionális bajnokságban, melyben az eredményeket még elsősorban nem a győzelmek fogják jelenteni számunkra.

A csütörtöki nyitányon, a félegyházi sportiskolások csapata is túl nagy falatnak bizonyult.

Nagykőrösi Sólymok KE – Félegyházi TSI 30 - 126 (6-40, 4-24, 10-30, 10-32)

Sólymok: Schleisz-Bognár Kristóf 14, Nagy Lőrinc 5/3, Halászy Mátyás 4, Szokonya Gergő 3, Juhász Zsombor 2, Nagy Dániel 1, Botocska Gergő 1, Barabás Bence, Farkas Marcell, Faith Alex

Mérész Tamás edző: Sajnos nem sikerült jól ez a mérkőzés. Nem voltunk egy súlycsoportban az ellenfelünkkel. Magassági és fizikális különbségüket jól használták ki ellenünk. Sokat kell még fejlődnünk mindenben, haladunk tovább a kijelölt úton.

 




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület