Szeptember első hétvégéjén megkezdte szereplését U18-as fiú csapatunk, Salgótarjánban az országos előselejtező egyenes kieséses szakaszában.
Az MKOSZ a Fiú Nemzeti Junior Bajnokságot (is) országos és regionális versenyek keretében bonyolítja le, ám a megváltozott versenykiírás szerint a selejtezőkre minden olyan sportszervezetnek neveznie kell, aki az országos vagy regionális versenyen szerepelni kíván.
Együttesünk új játékosokkal soraiban, és immáron Lakosa Zsolt edző irányításával utazott a nógrádi megyeszékhelyre, miután az Észak-Keleti régió 1. csoportjába kapott besorolást A fiúk a hazaiak ellen léptek pályára és hullámzó teljesítményt nyújtva alulmaradtak, és folytatják a felkészülést a regionális bajnokság küzdelmeire.
Nagykőrösi Sólymok KE – Beszterce KK 61 -71 (20-18, 10-15, 11-18, 20-20)
Sólymok: Benda Gábor 27/6, Borsik Csombor 17, Kovács András 8/3, Kéri Krisztofer 5, Hoffer Marcell 2, Herczeg Dávid 2, Pápai Kevin, Nagy Benjámin, Szurnyák Zsombor, Baranyi Zsolt, Hőgye Attila, Kajári Levente
Lakosa Zsolt edző: Rengeteg eladott labda, 16 kihagyott büntető pecsételte meg a sorsunkat, a Salgótarjántól nem megszokott, jól védekező, összeszedett csapat ellen. Benda és Borsik extra volt.