Újabb „lehetetlen küldetés”...
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok KE/B 105-37 (25-12, 26-5, 26-7, 28-13)
Sólymok: Kovács Bálint Ádám 13, Jankó József 9, Rupp Szabolcs 5, Szurnyák Zsombor 4, Kovács András 3/3, Baranyi Zsolt 3, Bányai Barnabás, Godó Máté, Kajári Levente; Edző: Fehér Ádám
Vasárnap délután ismét egy „lehetetlen küldetés” kategóriájú mérkőzés várt regionális bajnokságban szereplő U18/B jelű együttesünkre idegenben. Előrelépés, hogy valamivel több pontot dobtunk és kevesebbet kaptunk, a nagy fizikális fölényben lévő ellenfelünktől, mint a párharc előző mérkőzésén, hazai pályán.
Fehér Ádám: Végre láttam szép dolgokat, helyenként okosan is játszottunk. Azt viszont még mindig nem értem, hogy ha valamit 2-3 alkalommal meg tudunk csinálni, akkor a következő 2-3 esetben miért vagyunk rá képtelenek...