„Próbálkozunk tovább…”
Békési SzSK - Nagykőrösi Sólymok KE/B 93-47 (33-12, 23-9, 15-14, 22-17)
Sólymok: Kovács Bálint 14, Szurnyák Zsombor 8, Kovács András 6, Baranyi Zsolt 6, Bányai Barnabás 4, Csécsy Bence 4, Godó Máté 3/3, Kajári Levente 2, Jankó József, Rupp Szabolcs, Jeszenszky Márton; Edző: Fehér Ádám
A regionális bajnokságban szereplő U18/B jelű együttesünkre idegenbeli erőpróba várt szerda este. A csapat elsődleges céljai között még nem a győzelmek szerepelnek, annál inkább a játék, a gyakorlás, a tapasztalatszerzés. A viharsarkiak ellen is erről szólt a meccs fiataljaink számára.
A Mezőberényben lejátszott meccs két ellentétes félidőt hozott. Minden negyedben a békésiek bizonyultak eredményesebbnek, de amíg az első kettő sima volt, a második kettő már jóval szorosabbra alakult. Az első félidőben egyáltalán nem találtuk az ellenszerét az egészpályás hazai védekezésnek, a másodikra már sikerült valamelyest és támadójátékban is előrébb léptünk.
Fehér Ádám edző: Nem értettük meg mit kell csinálni a letámadás ellen, sok eladott labdánk volt. Próbálkozunk tovább…