Nem voltunk egy súlycsoportban…
Korosztályában alacsonyabb átlagéletkorú, junior „B” jelű fiú csapatunk a regionális bajnokság mezőnyében edződik és erősödik. A zömében, fizikális és magassági fölényben lévő vetélytársak ellen kevés eséllyel vehetik fel a küzdelmet. Így történt ez a Szolnok ellen is. Nem voltunk egy súlycsoportban ellenfelünkkel, de tapasztalatszerzésre, pallérozódásra alkalmas a mélyvíz…
A meccsről?! 16-0-ával indított a Szolnok, a 6. percben Kovács Bálint szerezte az első kosarunkat. Kovács Andris süllyesztette el egyetlen triplánkat, de összesen 20%-os dobóteljesítményt nyújtott csapatunk, és a büntetők értékesítése is gyengére sikeredett (4/22) Szóval lesz jobb…
Szolnoki Olaj KK - Nagykőrösi Sólymok KE/B 123-33 (35-12, 22-6, 39-7, 27-8)
Sólymok: Baranyi Zsolt 9, Kovács Bálint 7, Kovács András 5/3, Jankó József 4, Bányai Barnabás 4, Csécsy Bence 2, Rupp Szabolcs 2, Godó Máté, Kajári Levente; Edző: Fehér Ádám
Fehér Ádám edző: Jelenleg ennyi van a két csapat között. Fizikálisan nem tudjuk még felvenni a versenyt ebben a csoportban, de majd eljönnek azok a meccsek is.