2021-01-25 17:45:00 / Regionális Fiú Kadett bajnokság, Alapszakasz

Méretes zakóval ért véget az idénybeli veretlenség

FTSI- Nagykőrösi Sólymok KE 118-41  (23-5, 46-9, 17-20, 32-7)

Sólymok: Kovács András 16, Fazekas Dávid 8, Kajári Levente 7, Szurnyák Zsombor 6, Baranyi Zsolt 2, Gál Dániel 2, Giljon Bálint, Barabás Csaba, Tari Patrik; 

Négy mérkőzés négy győzelem – Ez volt kadett fiú csapatunk idénybeli mérlege a félegyházi mérkőzés előtt, ahová Fehér Ádám edző betegsége miatt Mérész Tamás vezetésével kelt útra együttesünk.

A meccsen hamar kiderült, hogy véget ér a győzelmi sorozat, a fizikális fölényben pályára lépő hazaiak már az első negyedben jelentős előnyre tettek szert, a második etapban pedig átgázoltak együttesünkön, A harmadik negyedre sikerült javítani mind a védekezést, mind a támadójátékot, de az utolsó tíz percben ismét ránk erőltették akaratukat a félegyháziak.

 




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület