U18 – Vereség Békésen, a sok hiányzót nem bírta el a csapat
Békési SzSK - Nagykőrösi Sólymok KE 95-49 (29-14, 18-10, 26-14, 22-11)
Junior Regionális Bajnokság, Dél-keleti régió, alapszakasz II. (2019. március 21.)
Pontszerzőink: Nyerges Gergő 15/6, Mester Márk 15/3, Bartus Levente 8, Zagyi Attila 6/6, Bozóki Márton 5
Kedden, Kecskeméten erősen tartalékosan, nagyon fontos győzelmet értek el fiaink, melynek köszönhetően biztossá vált, hogy csoportelsőként zárunk az alapszakaszban, a Dél-keleti régió „A” csoportjában. Csütörtökön újabb idegenbeli erőpróba várt a fiúkra, ahol a tétet a veretlenség megőrzése jelentette. Ez nem jött össze, de nem is okozott különösebb meglepetést annak tükrében, hogy a keddinél is tartalékosabban lépett pályára junior csapatunk Békésen. Kovács Sándor edző nélkül, a keddi kemény mérkőzéssel a lábakban, és a sok hiányzóval, ezúttal ennyire futotta. Ezt a meccset gyorsan feledni kell, és a következő feladatokra koncentrálni, hiszen az alapszakaszból még hátralévő Szolnok elleni hazai meccset követően, az eddigi kiváló teljesítmény eredményeként a Régiós döntőben bizonyíthatnak a fiúk. Hajrá Sólymok!
Fehér Ádám edző: Sajnos a mai mérkőzésen kevesen voltunk, de mindenki, aki bevethető volt odatette magát, és küzdött, harcolt. Sok szép támadásunkat zártuk nagyszerű befejezéssel. Örülök neki, hogy ötlet-játékból is extra helyzeteket alakítottunk ki.