2019-03-16 16:00:00 / Fiú, Serdülő Regionális Bajnokság, Dél-keleti csoport

U14 - Nem sütött ránk a nap, a napfény városában, két vereség Szegeden.

A legutóbbi játéknapon - hazai pályán - sikerült megnyerni az egyik sorsdöntő összecsapást, mellyel az U14-es fiúk továbbra is a Fiú Serdülő, Regionális-bajnokság, Dél-keleti régiójának „A” csoportjának tagjaként várhatták az újabb négycsapatos tornát, ahol a csapatok célja a régiós döntőbe jutás volt. Március 16-án, szombaton, azonban nem a legjobb előjelekkel utaztak fiataljaink Szegedre, hiszen betegségek hátráltatták a felkészülést, és a csapat összeállítást is.

Az első meccsen nagyon közel jártak kosarasaink a bravúrhoz, de a másodikon már nem tudták tartani a lépést ellenfelükkel, és összeroppantak. Elkeseredni nem szabad, menni kell tovább, a következő fordulóban meg kell próbálni feledtetni a kisiklást… Hajrá fiúk, mindent bele!

Nagykőrösi Sólymok KE - Békési SZSK 65-67 (11-15, 17-20, 17-19, 20-13)

Jeszenszky Márton 26/3, Hőgye Attila 18, Baranyi Zsolt 17/6, Kovács András 4, Gál Dániel, Kajári Levente, Ábel Ádám, Sulyák Levente, Jakab Roland, Szurnyák Zsombor                

SZEDEÁK/B - Nagykőrösi Sólymok KE 91-30 (26-8, 19-10, 22-10, 24-2)

Baranyi Zsolt 10, Kovács András 7, Jeszenszky Márton 6, Kajári Levente 3, Gál Dániel 2, Szurnyák Zsombor 2, Ábel Ádám, Sulyák Levente, Jakab Roland

Király Henrik edző: Betegségekkel tizedelt csapattal utaztunk Szegedre. Az első meccsen, későn hajrázva, meccs ziccert hibázva nem sikerült nyerni, a második mérkőzésen pedig átgázolt rajtunk az ellenfél. Tartalékosan, a két meccs egymás után eléggé fárasztó… Gratulálok az ellenfeleknek, kevésen múlt az újabb csoda, hogy bennmaradjunk az "A" csoportban. Újult erővel, maximális erőbedobással állunk hozzá a következő - s egyben lehet, szezonbeli utolsó - meccseinkhez. Hajrá Sólymok!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület