2026-03-25 17:45:00 / Regionális Fiú Junior bajnokság, rájátszás

Minden jó, ha jó a vége...

Két szép győzelemmel és megnyert párharccal zárta 2025-2026-os idényét a regionális bajnokságban junior fiú csapatunk.

Ahogy vasárnap Cegléden, úgy a szerdai, hazai összecsapáson is a félidei szünet után dominált csapatunk, és ezúttal is a harmadik negyed bizonyult döntőnek. Pontokból Kornél szorgoskodta össze a legtöbbet, de minden pályára lépő játékosnak sikerült betalálni a gyűrűbe, és mindenkinek jár a dicséret, főképpen a második félidei játékhoz, és a nagy gratuláció a 2-0-ra megnyert párharchoz. Szép volt fiúk!

 Nagykőrösi Sólymok KE - CEKK-Gerje  86 -65 (19-22, 16-16, 22-5, 29-22)

Sólymok: Gyorsa-Dali Kornél 23/9, Harsányi Ákos 17/3, Bíró György András 11/3, Szokonya Gergő 10, Márton Ákos 8, Balog Zalán 6, Szabó Dávid, 5, Schleisz-Bognár Kristóf 4, Halászy Mátyás 2, Szablics Bence;

Csorvási Milán edző: Örülök, hogy győzelemmel zártuk az U19-es szezont. Gyakorlatilag megismételtük a vasárnapi meccs képét, egy gyenge első félidő után ismét egy jó második félidőt produkáltunk és ennek köszönhetően alakult ki a nagyobb különbség. Köszönöm a srácoknak az egész éves munkát! Az edzéseket folytatjuk, hogy a következő évben a jobb ellenfelek ellen is fel tudjuk venni a versenyt. Van még hova fejlődni!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület