Kadett lányaink vasárnapi vendégszereplése - a regionális bajnokság rájátszásában - a „kellemetlen meglepetés” kategória, hiszen a nagyon magabiztos hazai siker után abban bíztunk, hogy lezárjuk a Cegléd elleni - két győzelemig tartó - párharcot. Nem jött össze...
Meglehetősen rosszul kezdtünk, és bár sikerült talpra állni, fordítani, a végjátékban a nagyon jó napot kifogó hazaiak kerekedtek felül. Fájó a fiaskó, főleg, hogy ezzel 8 meccses veretlenségi sorozat szakadt meg, de csüggedésre nincs ok, nincs veszve semmi, szerdán, itthon ki lehet köszörülni a csorbát!
Köszönjük, hogy sokan elkísértétek és buzdítottátok a lányokat!
CEKK-Basket - Nagykőrösi Sólymok KE 68 - 63 (21-13, 13-28, 13-9, 21-13)
Sólymok: Sárkány Hanna 19, Ádám Zsanett 14/3, Stefanovits Hanna 11, Vas Anna Darinka 11/3, Szokonya Kata 7, Ország Katalin 1, Steiner Lilla, Káin Zsófi, Erős Petra, Steiner Emma;
Fehér Ádám edző: 1-1. Megyünk tovább! Bízom a lányokban! Egy cél van a szemünk előtt...