Vasárnap este - a regionális bajnokságban szereplő - junior fiú csapatunk Cegléden vitézkedett, nagy örömet szerezve az őket elkísérő és végig buzdító szurkolótábornak is.
A srácoknak nagy gratuláció jár, a „Sólymok-család szurkolói közösségének” nagy köszönet, ők is hosszú hétvégét tudnak maguk mögött.
CEKK-Gerje - Nagykőrösi Sólymok KE 57 - 65 (18-14, 17-9, 5-25, 17-17)
Sólymok: Márton Ákos 19, Schleisz-Bognár Kristóf 14, Harsányi Ákos 12, Gyorsa-Dali Kornél 7, Szokonya Gergő 6/3, Bíró György András 5, Halászy Mátyás 2, Szabó Dávid János, Balog Zalán, Csapó Marcell;
Csorvási Milán edző: Enerváltan és kisé megilletődve játszottunk az első félidőben, de a második félidőben sikerült felzárkózni és magabiztos játékkal nyerni. Gratulálok a srácoknak a második félidei teljesítményéhez és köszönjük a szurkolóink a buzdítást. A szerdai visszavágón mindenképpen győzelemmel szeretnénk zárni a szezont!