Ragyogó széria szakadt meg pénteken, Szolnokon, ahol egy „lehetetlen küldetés” várt a fiúkra. A regionális bajnokságban szereplő kadett csapatunknak óriási gratuláció jár az eddigi idénybeli hibátlan teljesítményért, (10 meccs, 10 győzelem) ebben a párharcban pedig a tisztes helytállás lehet a reális cél, és a visszavágón egy szorosabb eredmény.
Szolnoki KA/A - Nagykőrösi Sólymok KE 82 - 38 (26-10, 11-9, 23-11, 22-8)
Sólymok: Szokonya Gergő 12, Parádi Pál 10, Halászy Mátyás 5, Kis Balázs 4, Bobák Dávid 3/3, Halápi Mátyás 2, Gyárfás Erik 2, Szabó Dániel, Laczi Roland, Juhász Zsombor, Somodi Hunor, Wágner Botond;
Lakosa Zsolt edző: A Szolnok „A” csapata nagyon elszúrt egy fordulót a bajnokság során, emiatt nem került a főtáblára. Nem a mi súlycsoportunk. Kis vagánysággal azért lehetett volna szorosabb is. Mondtam a fiúknak, hogy nincs mitől félni, örüljenek, hogy ilyen csapat, és védekezés ellen is tudnak játszani. Remélem csütörtökön bátrabbak lesznek!