Dupla siker született a 20. fordulóban, a Kossuthban!
A felnőtt meccs után, fiataljaink is megnyerték a fővárosiak elleni - kissé hektikus - mérkőzést...
Több hasonlóság is mutatkozott a két találkozó között, a 99 szerzett pont, a parádés első tíz perc, a nagy hullámvölgy az elveszített harmadik negyedben, és mint legfontosabb, a szép győzelem, ami itt is végig vezetve született meg, Gera Ferivel kulcsszerepben, aki dupla-duplát ért el, és pontszerzésben is legjobban teljesített. A 24 hárompontossal is fűszerezett dobópárbajba 7 játékosunk is beszállt triplával, ebben Harsányi Ákos járt az élen.
A gratuláció pedig mindenkinek jár, mindenki sokat tette bele a meccsbe. Szép volt fiúk!
Nagykőrösi Sólymok KE U21 - TFSE-PSE U21 99 -93 (40-22, 25-24, 11-28, 23-19)
Sólymok: Gera Ferenc 23/3 (+13 lepattanó), Harsányi Ákos 15/15, Sárai-Szabó Zsolt 14/3, Kocsis Attila 10, Farkas Dominik 10/6, Kovács Gergely 9/3, Márton Ákos 6, Kajári Levente 6/6, Filep Áron 5/3, Gyorsa-Dali Kornél 1, Bíró György András, Szabó Dávid;
Fehér Péter edző: Az első félidőben jól játszottunk, mind védekezésben mind támadásban, sajnos azonban ezt a lendületet nem tudtuk átvinni a második félidőre. Örülök a győzelemnek, és főleg az első félidőben nyújtott teljesítménynek!