Az „esélytelenek nyugalmával” léphetett pályára csapatunk a pénteki mérkőzésen, melyből a fiúk felszabadult játékkal, tulajdonképpen ki is hozták a maximumot.
A meccs végkimenetelét tekintve érvényesült a papírforma, de bátor játékkal, jó teljesítménnyel, két negyedet is megnyerve, nagyszerűen helytálltak fiaink a második helyen álló pécsiek ellen. A remek kezdést követően, Kocsis Attila - súlyosnak tűnő, de szerencsére nem annak bizonyuló - sérülése és kiválása, majd egy kisebb hullámvölgy után sikerült újra rendezni a sorokat, és nagyot hajrázva szorosabbá tették a fiúk az eredményt. Jár a vállveregetés mindenkinek!
PTE-PEAC U21 - Nagykőrösi Sólymok KE U21 96 -81 (23-30, 27-13, 32-16, 14-22)
Sólymok: Filep Áron 17/9, Farkas Dominik 16/6, Márton Ákos 12, Sárai-Szabó Zsolt 12/6, Kajári Levente 10/6, Gyorsa-Dali Kornél 5/3, Szablics Bence 4, Kocsis Attila 3, Harsányi Ákos 2, Bíró György András, Szabó Dávid, Balog Zalán;
Fehér Péter edző: Úgy gondolom egy jó meccset játszottunk, amit kellően agresszívan és jó lendülettel kezdtünk. A harmadik negyedben volt egy kisebb rövidzárlat, ami megpecsételte sorsunkat, de örülök, hogy a negyedik negyedben is volt tartásunk, és nem hagytuk, hogy teljesen felőröljön minket az ellenfél!