A mérkőzést megnyertük, a párharcot nem sikerült...
Szerdán a Kossuthban, egy hajtós, jó iramú meccsen kerekedett felül ellenfelén junior fiú csapatunk a regionális bajnokság rájátszásában, de a kuparendszerben lebonyolított párharc megnyeréséhez azonban minimum 18 ponttal kellett volna jobbnak bizonyulni, ugyanis a szolnoki összecsapás 88-71-re végződött.
Akadtak hullámvölgyek, de az irányítás végig a kezünkben volt, és főleg a páratlan negyedekben mutatott játékkal, egyáltalán nem tűnt lehetetlennek a helyzet, a döntő pillanatokban azonban kimaradtak a lehetőségek, illetve becsúszott egy-egy védekezési hiba, vagy eladott labda.
A győzelemhez így is gratuláció jár a srácoknak, alaposan megdolgoztak érte.
Nagykőrösi Sólymok KE - Szolnoki KA/B 71 - 61 (23-15, 10-16, 24-10, 14-20)
Sólymok: Szokonya Gergő 14/6, Gyorsa-Dali Kornél 13/9, Harsányi Ákos 11/6, Szablics Bence 9/6, Márton Ákos 9, Bíró György András 8, Balog Zalán 5/3, Szabó Dávid 2, Fischer Pál, Halászy Mátyás, Schleisz-Bognár Kristóf, Csapó Marcell;
Csorvási Milán edző: Örülök, hogy - bár hullámzó játékkal - de meg tudtuk nyerni a visszavágót. Az első meccsen foghíjas kerettel összeszedett nagyobb hátrányt nem sikerült ledolgozni, de ettől függetlenül büszke vagyok a srácokra, mert a pályán mindenki odatette magát.