2026-02-05 17:45:00 / Regionális Fiú Kadett bajnokság, rájátszás

A 100%-os alapszakasz után, a rájátszás első meccsén is folytatta remek sorozatát kadett csapatunk.

Szoros első negyed után, sima győzelemmel zárult a félegyháziak elleni párharc első mérkőzése csütörtökön, Katonatelepen. Nem meglepő módon, Szoki gyűjtötte a legtöbb pontot, de mindenki hozzátett a sikerhez, és mindenki feliratkozott pontszerzőként is. Szép volt fiúk!

A párharc állása: 1-0, hétfőn kerül sor a második összecsapásra, Félegyházán. Gyerünk srácok, legyen meg! Hajrá Sólymok!

Nagykőrösi Sólymok KE - Félegyházi TSI 87 -49 (13-11, 22-13, 19-12, 33-13)

Sólymok: Szokonya Gergő 24/3, Wágner Botond 15/3, Juhász Zsombor 11/3, Bobák Dávid 7, Lassu Marcell 6, Kis Balázs 6, Somodi Hunor 5, Fazekas Tamás 4, Halápi Mátyás 4, Halászy Mátyás 3, Parádi Pál 2;

Lakosa Zsolt edző: A kezdeti fejetlenség után rendeztük a sorainkat, átvettük a vezetést. Amikor ellenfelünk egy sérülés után elvesztette legjobb mezőnyjátékosát, csak egy feladatunk maradt, letámadás, és a fölényünk érvényesítése...




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület