2026-01-22 16:45:00 / Serdülő Fiú, Regionális bajnokság

Micsoda végjáték! Robbant a Rákóczi...

A szoros csatában, óriási izgalmak közepette, Erneszt keze nem remegetett meg az utolsó dobásnál, így a dudaszó előtt született meg a győztes kosár.

Az idegenbeli könnyed győzelem talán picit elaltatta fiainkat, nagyon akadozott a játékunk, hullámzott a mérkőzés, a vége meglehetősen körömrágósan alakult, de szerencsére, jól sült el.

Bravó srácok, gratulálunk a győzelemhez!

Nagykőrösi Sólymok KE - Vásárhelyi Zsiráfok/B  50-48 (9-18, 20-4, 13-16, 8-10)

Sólymok: Mucenieks Erneszt 11, Urbancsok Mihály 10, Bimbó Levente 7, Kovács Attila 6, Borbás Attila 6, Wágner Zente 4, Somoskői Kristóf 2, Andó Benedek 2, Maka Milán 2, Kepenyes-Darida Alex, Tyavoda Balázs, Bekő László

Bányai Viktor edző: A győzelemnek örülök és gratulálok a fiúknak, mert nagyon küzdöttek. Teljes mértékben mégsem vagyok boldog, mert nagyon sok volt a hiba a mérkőzésen, védekezésben az 1:1-ben, és a besegítésben is csak kerestük a helyünket, a lepattanóknál gyakran csak nézelődtünk, labdavezetésekben túlcipeltük a labdát, az ellenfél lábára ütöttük, későn passzoltunk, kihagytuk az üres közeli dobásokat stb... Dolgozunk tovább az edzéseken, hogy minden jobban menjen! Egy ilyen utolsó pillanatos győzelem biztosan lök rajtunk egy kicsit!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület