Micsoda végjáték! Robbant a Rákóczi...
A szoros csatában, óriási izgalmak közepette, Erneszt keze nem remegetett meg az utolsó dobásnál, így a dudaszó előtt született meg a győztes kosár.
Az idegenbeli könnyed győzelem talán picit elaltatta fiainkat, nagyon akadozott a játékunk, hullámzott a mérkőzés, a vége meglehetősen körömrágósan alakult, de szerencsére, jól sült el.
Bravó srácok, gratulálunk a győzelemhez!
Nagykőrösi Sólymok KE - Vásárhelyi Zsiráfok/B 50-48 (9-18, 20-4, 13-16, 8-10)
Sólymok: Mucenieks Erneszt 11, Urbancsok Mihály 10, Bimbó Levente 7, Kovács Attila 6, Borbás Attila 6, Wágner Zente 4, Somoskői Kristóf 2, Andó Benedek 2, Maka Milán 2, Kepenyes-Darida Alex, Tyavoda Balázs, Bekő László
Bányai Viktor edző: A győzelemnek örülök és gratulálok a fiúknak, mert nagyon küzdöttek. Teljes mértékben mégsem vagyok boldog, mert nagyon sok volt a hiba a mérkőzésen, védekezésben az 1:1-ben, és a besegítésben is csak kerestük a helyünket, a lepattanóknál gyakran csak nézelődtünk, labdavezetésekben túlcipeltük a labdát, az ellenfél lábára ütöttük, későn passzoltunk, kihagytuk az üres közeli dobásokat stb... Dolgozunk tovább az edzéseken, hogy minden jobban menjen! Egy ilyen utolsó pillanatos győzelem biztosan lök rajtunk egy kicsit!