Szoki szórta szorgalmasan - makulátlan maradt a mérleg
Vagyis... A hétfői, félegyházi meccs ugyan szorosra sikeredett, de a 32 pontot termelő Szokonya Gergő vezérletével ezt is behúztuk, így hibátlanul zárta a regionális bajnokság első körét kadett fiú csapatunk!
Nyolc mérkőzés - nyolc győzelem! Nagyszerű teljesítmény, bravó srácok, csak így tovább!
Félegyházi TSI - Nagykőrösi Sólymok KE 71 -73 (20-15, 11-27, 19-18, 21-13)
Sólymok: Szokonya Gergő 32/9, Parádi Pál 17, Halászy Mátyás 7, Wágner Botond 7/3, Kis Balázs 5, Juhász Zsombor 4, Gyárfás Erik 1, Szabó Dániel, Laczi Roland, Fazekas Tamás, Nagy Lőrinc, Lassu Marcell
Lakosa Zsolt edző: A 8/8 simának tűnik, de mint a mostani egylabdás meccs is mutatja, nem volt az. Volt végig egy ponterős csatárunk, meg mellette a közkatonák, akik közül mindig volt pár, aki felzárkózott Gergő mellé. Persze védekezni is kellett, ami mindig csapatmunka volt. Jó sorozatot zártunk, most új kezdődik. A Szolnok A és B, valamint a Kecskemét B csapata is csatlakozik hozzánk. Ebből lesz egy rájátszás. Meglátjuk...