2025-12-17 17:45:00 / Serdülő Fiú, Regionális bajnokság

Ha egy üzlet beindul...  Kedden idegenben megszületett az első győzelem, szerdán máris dupláztak a fiúk. Az előző napi sikertől némi kis önbizalmat is szerezve vitte őket a lendület, a győzni akarás, és nagyon szép eredménnyel zárták az idénybeli első hazai - nagyszerű meccshangulatú - mérkőzésüket, a Rákócziban.

Gratulálunk a csapatnak, nagyon szép ajándékot tettek a Sólymok karácsonyfa alá! Bravó srácok! Innen folytassátok januárban! Hajrá Sólymok! 

Nagykőrösi Sólymok KE - SZEDEÁK/B 47 -37 (16-14, 4-12, 14-3, 13-8)

Sólymok: Mucenieks Erneszt 12, Kovács Attila 10, Kepenyes-Darida Alex 10, Méhesi Mirkó 9, Urbancsok Mihály 6, Borbás Attila, Somoskői Kristóf, Andó Benedek, Wágner Zente, Bajtai Mátyás, Bekő László

Bányai Viktor edző: Nagyon feldobta a keddi győzelem a csapatot, elszántak voltunk, nyerni akartunk ma is. Ez a mentalitás nagyon jót tett a védekezésünknek, de hozott egy-két túlvállalást és hibát a támadásban. Örülök, hogy figyelnek rám és egymásra a játékosok, egyre több helyzetet ismernek föl, és egyre nagyobb önbizalommal próbálják azokat jól megoldani. Rengeteg gyakorolni valónk lesz még, de a hozzáállással nagyon-nagyon elégedett vagyok! Kristóf a szülinapjára egyből két győzelmet is kapott, Levente lábujja is gyorsabban gyógyul így! Gratulálok az egész csapatnak, szép győzelem volt! Köszönjük a családok támogatását, szurkolását, sportszerűségét, amit egész évben biztosítottak a fiúknak!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület