Minden jó, ha jó a vége... Nem szakadt meg a győzelmi sorozat!
Akadtak ugyan nehéz pillanatok kadett csapatunk számára, vasárnap Cegléden, regionális bajnoki mérkőzésen, ám Szoki vezérletével ezt a strigulát is sikerült behúzni. Jó kezdés után, két halvány negyeddel kissé meleg volt a pite, de az utolsó etapban sikerült újítani és zsinórban a 7. győzelem született meg. Szép volt fiúk!
CEKK Gerje - Nagykőrösi Sólymok KE 65 - 71 (10-22, 25-15, 16-12, 14-22)
Sólymok: Szokonya Gergő 27/3, Parádi Pál 15/3, Bobák Dávid 14/6, Halászy Mátyás 10, Kis Balázs 3, Halápi Mátyás 2, Fritschek Zsolt, Gyárfás Erik, Laczi Roland
Lakosa Zsolt edző: Nyertünk, ez jó. Ebben a szezonban nem kaptunk ki, amikor ki tudtunk állni teljes csapattal. Az azért kicsit elszomorít, hogy szinte mindegyik csapat agresszívabb mint mi, jobban harcolnak a labdákért, keményebben védekeznek. Legalábbis addig, amíg szoros a találkozó. Ha sokáig az, akkor gondok is vannak a végjátékban. Megoldottuk végül is.