Továbbra is a győzelem útján...
Kadett fiaink esélyesként várták a csütörtöki regionális bajnoki mérkőzést, és magabiztosan hozták is a meccset.
A szoros első negyed után élesebbé vált csapatunk játéka, és ha nem is brillírozva, de végig dominálva, egy 21-0-s futást is bemutatva, Szokonya Gergő vezérletével elkönyvelhettük az újabb két bajnoki pontot.
A mérleg ezzel továbbra is hibátlan, öt meccs, öt győzelem! Bravó srácok!
Nagykőrösi Sólymok KE - CEKK Gerje 70 -43 (13-11, 20-13, 25-12, 12-7)
Sólymok: Szokonya Gergő 31/12, Parádi Pál 18/6, Halászy Mátyás 14, Orlik László 4, Bobák Dávid 3, Bács Domokos Attila, Laczi Roland, Nagy Lőrinc, Fazekas Tamás, Kis Balázs, Szabó Dániel
Lakosa Zsolt edző: Lehet, hogy furcsán hangzik amit mondok, de... Ennél sokkal több van a csapatban. Jó játékosok vannak nálunk, de valahogy nem pörögnek fel a meccsre. A fiatalok talán Gergőtől várnak mindent. Ő meg rágörcsöl néha a pontvadászatra. Nem akar összeállni a kép. Sajnálom. Próbálok valamit kitalálni.