Megtört a jég! Negyedik idegenbeli nekifutásra sikerült, győzelemmel a zsebben tartanak hazafelé a busszal Serdülő korosztályos fiaink, Hódmezővásárhelyről, regionális bajnoki mérkőzésről. Szép volt srácok!
Holnap, (december 17. szerda 17:30, a Rákóczi iskola) végre itthon, hasonló folytatást szeretnénk! Hajrá Sólymok!
Vásárhelyi Zsiráfok/B - Nagykőrösi Sólymok KE 25 - 75 (15-13, 6-14, 2-25, 2-23)
Sólymok: Mucenieks Erneszt 23, Méhesi Mirkó 14/3, Kepenyes-Darida Alex 11, Wágner Zente 10/3, Kovács Attila 10, Borbás Attila 5, Andó Benedek 2, Somoskői Kristóf, Bekő László, Urbancsok Mihály, Bajtai Mátyás
Bányai Viktor edző: Végre! Az első negyed bizonytalanságai után megtörtént egy-két dolog, amire már jó ideje vártam, besegítettünk egymásnak védekezésben, harcosan mentünk a lepattanókért, gyorsan és legtöbbször jó helyen vittük föl a labdát, passzoltunk egymásnak és jó százalékkal fejeztünk be. Kíváncsi vagyok, holnapra ebből mi marad, ez most tetszett. Gratulálok a fiúknak, jól küzdöttek!