2025-11-26 17:45:00 / Lány Junior, Regionális bajnokság

A sors kísértett a végig szoros mérkőzésen, de végre a szerencse is ránk mosolygott, és mi örülhettünk az egylabdás meccs végén...

Foghíjas keret ide, terem-, és edzésproblémák oda, a lányok minden nehezítő tényezőn felülemelkedve nagy akarással, szívvel-lélekkel küzdve nyerték meg a csütörtök esti regionális bajnoki mérkőzésüket a Kossuthban.

A játék nem igazán ment, s, bár akadt jobb periódus, megnyugtató előnyt ekkor sem sikerült kiharcolni. A szoros versenyfutásban pedig, a célegyenes felé közeledve, egyre inkább a görcsösség lett úrrá, felsejlett az előző meccsek végkimenetele. A sorsdöntő pillanatokban azonban nem remegett meg a lányok keze, így a vége, felszabadult öröm. Megszakadt a balszerencsés sorozat! Szép volt lányok!  

Nagykőrösi Sólymok KE - Szolnoki MÁV SE 49 -46 (7-11, 21-9, 10-13, 11-13)

Sólymok: Sárkány Hanna 15, Szokonya Kata 14, Pomázi Lola 12, Ország Katalin 4, Nagy Luca 2, Ádám Zsanett 2, Vasai-Szabó Henrietta; /Stefanovits Hanna, Káin Zsófi, Peteh Fanni/

Fehér Ádám edző: Sajnos a körülményeink nem a legideálisabbak, nem tudom, mi jön még közbe a szezonban... De a lányok kedvét semmi nem szegi, ma is nagyon akartak győzni, még ha ezt nem is annyira tudták most mutatni kifelé. Azt gondolom higgadtabban kell játszanunk, kicsit okosabban kell támadnunk, és védekeznünk. Végre a végjátékba vezetéssel mentünk, amit meg is tudtunk tartani. Megtört a jég! Gratulálok a lányoknak!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület