2025-11-23 12:30:00 / Lány Serdülő, Regionális bajnokság

Vasárnap ott folytatták a lányok, ahol csütörtökön abbahagyták...

A Békéscsaba után szegedi ellenfelét is magabiztosan győzte le Serdülő korosztályos csapatunk, regionális bajnoki mérkőzésen, Tiszakécskén. Lilla 31 pontja sokat nyomott a latba, de a szép győzelemhez mindenki nagyban hozzájárult. Szép volt lányok!  

Nagykőrösi Sólymok KE - SZEDEÁK 82 - 61 (22-23, 24-5, 28-20, 8-13)

Sólymok: Steiner Lilla 31, Vas Anna Darinka 20, Erős Petra 13, Szabó Dóra 5, Vámhidy Bíbor Hajnal 5, Steiner Emma 4, Gáspár Manka 2, Baracsi Kinga 2, Kisbai Hanna, Halász Klaudia, Váróczi Anna; Edző: Kónya Levente, Bányai Viktor

Kónya Levente edző: Gyakorlatilag ugyanazt mondhatom el, mint legutóbb: köszönjük ellenfelünknek a sportszerű játékot, és nagy gratuláció a lányoknak! Viktor megalapozta a győzelmet, köszönjük a segítségét! Jár a vállveregetés a csapatnak a küzdésért és a kitartásért. Emelem kalapom a fiatalok előtt is, bátran, harcosan játszottak. Csak így tovább!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület