Csodás ajándék a karácsonyfa alá, 103 pontos díszcsomagolásban...
Esélyesként várta kadett csapatunk a péntek esti mérkőzést a Rákócziban, és ennek megfelelően, a feldobás pillanatától nagy tempót diktálva, remek teljesítménnyel érvényesítették a papírformát. Minden pályára lépő játékosunk pontokkal is hozzájárult a nagyszerű eredményhez, a koronát Káin Zsófi tette fel a 100. pont szerzőjeként, így ő gondoskodhat az ilyenkor „elmaradhatatlan” sütizésről. Ezt is nagyon megérdemlik a lányok, ahogy a hatalmas gratulációt is mindazért, amit eddig letettek az asztalra.
Zsinórban ötödik győzelmüket aratták pénteken, és - 7 győzelem, 3 vereség mérleggel - a második helyen zárták az alapszakaszt a Kadett Kiemelt Regionális Bajnokság Keleti csoportjában. Szép volt lányok! Szívből gratulálunk! Januárban pedig várjuk a hasonló folytatást!
Nagykőrösi Sólymok KE - DEAC 103-27 (24-6, 21-4, 28-8, 30-9)
Sólymok: Ádám Zsanett 23/3, Sárkány Hanna 23, Szokonya Kata 18/6, Vas Anna Darinka 11/6, Káin Zsófi 10, Ország Katalin 9/3, Erős Petra 7/3, Steiner Emma 2, Schleisz-Bognár Nóra
Fehér Ádám edző: Jól játszottunk, okosan, és stabilan védekeztünk, ötletesen és szépen támadtunk, végig a kezünkben volt a meccs. Le a kalappal a lányok előtt, mindazért, amit véghez vittek az alapszakaszban, mely most véget ért! Amit célul kitűztünk, azt megcsináltuk, gratulálok! Nagyon sokat fejlődtek a lányok, meccsről-meccsre egyre jobbak! Jövőre folytatjuk, bízom benne, hogy ugyanezzel a lendülettel, elszántsággal, motivációval. Még egyszer gratulálok, büszke vagyok a CSAPATOMRA, mindenkinek boldog karácsonyt, sikeres új esztendőt kívánok!