Remek második félidő, értékes győzelem idegenben!
Kadett csapatunk csütörtökön sem mondott csütörtököt, pedig a létszám és az erő fogytán, viszont az akarás és a küzdőszellem lankadatlan.
A kissé tompára sikeredett első félidőben 13 pontos hátrányba kerültek lányaink, ám a fordulást követően, a holtponton átlendülve, a fordulatszám felpörgött, a játék összeállt, és elhozta csapatunk a két bajnoki pontot Szarvasról is. Pontszerzésben Stefanovits Hanna járt az élen, ám a meccset igazi CSAPAT-ként nyertük meg!
Hat nap, négy mérkőzés, három győzelem - őrületes tempó, nagyszerű teljesítmények, szép sikerek! Gratulálunk lányok!
Szarvas GFE Gyakorló - Nagykőrösi Sólymok KE 66 -71 (19-18, 23-11, 8-17, 16-25)
Sólymok: Stefanovits Hanna 26, Szokonya Kata18, Sárkány Hanna13, Steiner Lilla 6, Ádám Zsanett 5, Vas Anna Darinka 3, Káin Zsófi, Steiner Emma, Stefanovits Szonja, Ország Katalin;
Fehér Ádám edző: Az első félidőt nem kell kitenni az ablakba! Viszont Katica - aki sajnos sérülés miatt csak a padról tudta biztatni társait - szavaival élve: „Nagyon büszke vagyok a lányokra, nem hatott rájuk az első félidő! Nagyon szerettek volna nyerni, még ha ez a játékukon nem is, de a mentalitásukon látszódott.” Gratulálok a Szarvasnak, jó munkát végeznek! Nagy győzelem volt, sok csapat megszenvedett itt. Gratulálok a lányaimnak!