100 pont fölé jutottak kadett fiaink, városi riválisunk ellen, a vasárnapi regionális bajnoki mérkőzésen.
A páros negyedekben termelték gőzerővel a kosarakat a fiúk, a legtöbb pontot ezúttal is Szoki szorgoskodta össze, de mindenki betalált a gyűrűbe, a 100 pont szerzőjeként pedig Szabó Daninak szólt a taps és az ováció. Magabiztosan, minden negyedet megnyerve húzta be csapatunk az újabb strigulát a győzelmek mellé. Immáron az idénybeli negyedeiket, négy meccsből. Bravó srácok, csak így tovább!
Nagykőrösi Sólymok KE - Pityke KSE 105 - 63 (21-14, 31-18, 19-18, 34-13)
Sólymok: Szokonya Gergő 25/6, Kis Balázs 19, Parádi Pál 14, Halászy Mátyás 12, Bobák Dávid 9, Juhász Zsombor 5/3 , Lassu Marcell 5, Fazekas Tamás 4, Gyárfás Erik 4, Szabó Dániel 4, Halápi Mátyás 2, Orlik László 2;
Lakosa Zsolt edző: Nem volt szép mérkőzés. Mindig meglepődök, hogy a játékosaim nagyrészéből mennyire hiányzik az agresszívitás. Bambán, enerváltan lépnek pályára, mintha nem is egy meccsen lennének. Pozitívum, hogy mindenki tudott játszani és hogy simán nyertünk.