2025-11-11 17:30:00 / Regionális Fiú Kadett bajnokság, Alapszakasz

Idegenbeli győzelem, hosszabbításban, Szokonya Gergő 40 pontos extrájával!  

Idénybeli második mérkőzését játszotta, és nyerte meg kadett fiú csapatunk kedden, és ismét vendégként. A fiúk nagyon jól kezdtek, mindent megtettek a győzelemért, ám az utolsó negyedben „tettek arról” is, hogy mindez izgalommal párosuljon, hosszabbításban húztuk be a meccset...

Gratulálunk srácok az újabb sikerhez, csak így tovább, és bravó Szoki!

Lehel Kosársuli - Nagykőrösi Sólymok KE 71 -79 (16-24, 19-21, 7-10, 23-10, 6-14)

Sólymok: Szokonya Gergő 40, Wágner Botond 16, Halászy Mátyás 10, Parádi Pál 5/3, Bobák Dávid 4, Kis Balázs 2, Lassu Marcell 2, Bács Domokos, Fazekas Tamás, Somodi Hunor, Laczi Roland

Lakosa Zsolt edző: A simának induló meccsből sikerült egy hosszabbításos találkozót összehozni. A hajmeresztö eladott labdáinktól vérszemet kaptak a házigazdák és egy-két hármas is beakadt nekik. A pozitívum viszont az, hogy nem estünk össze és magabiztosan hoztuk a ráadást. Gergő 40 pontja önmagáért beszél, mellette Boti, Pali és Matyi tolta a szekeret leginkább.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület