Ami mindenképpen pozitívum, hogy Fehér Péter már legalább a kispadra visszatérhetett, még ha gipszben lévő lábbal „csak” az edzői feladatokat tudja is ellátni. De személye, jelenléte mindenképpen és minden módon nagyon fontos.
A meccs... Kevésbé mondható pozitívnak. Túl kemény diónak bizonyult csapatunknak a győri gárda, ám nincs ekkora különbség a két fél között, akkor sem, ha több hiányzónk volt ezúttal is. Az akarással nem volt baj, akadt több szép megoldás is, de az alig 25%-os dobóteljesítménnyel csak ennyire futotta a szombat esti hazai mérkőzésen.
Nagykőrösi Sólymok KE U21 - Győri KC UNI Győr U21 53 -90 (13-21, 13-27, 16-19, 11-23)
Sólymok: Rácz Zénó 14/9, Farkas Dominik 11/3, Szabó Dávid 8/6, Kocsis Attila 7, Márton Ákos 6, Kajári Levente 5/3, Balog Zalán 2, Gyorsa-Dali Kornél, Bíró György András, Tóth Ambrus; Edző: Fehér Péter, Kónya Levente
Fehér Péter: Sajnos nem sikerült felpörögni a kezdésre, nem volt meg az a ritmus, a kellő lendület, ami benne van ebben a csapatban. Lesz lehetőségünk javítani, kell is, bízom benne, hogy ennél jobban is tudjuk kezdeni a meccseket, hogy ne az eredmény után kelljen futni.