A gipsz fogságában lévő Fehér Péter helyére testvére Ádám ült le a „kispadra”, ahol sajnos akadt hely bőven. Nagyon sokan hiányoztak különböző okok miatt, de „igazoltan”, viszont ilyen foghíjasan, szűk rotációval nem sok esélyünk maradt az akadémisták ellen, szombat este a Kossuthban. Érvényesült a papírforma, de csapatunk sem vallott szégyent, küzdött, hajtott mindenki az utolsó pillanatig.
Nagykőrösi Sólymok KE U21 - Zsíros Akadémia Kőbánya-DH Basket U21 63 -86 (24-20, 12-24, 14-22, 13-20)
Sólymok: Kocsis Attila 13/3, Rácz Zénó 11/6, Sárai-Szabó Zsolt 11/3, Gyorsa-Dali Kornél 10/6, Balog Zalán 8, Farkas Dominik 4, Kajári Levente 3/3, Szabó Dávid 3, Tóth Ambrus;
Fehér Ádám: Amíg bírták a fiúk energiával, meccsben tudtunk maradni. Ahogy fogyott az erő, akkor jöttek a hibák, amiből kaptuk a könnyű kosarakat, de azt gondolom teljesen rendben volt a mérkőzés. Gratulálok a srácoknak!