Edzőjüknek! Edzőjükért! Hosszabbításban kicsikart, nagyszerű győzelem idegenben!
Ahogy felnőtt, úgy U21-es csapatunk játékosaira is nyomasztóan hatott Fehér Péter sérülésének híre, nehéz volt másra, így a mérkőzésre is koncentrálni...
Petit, a kispadon Molnár Miklós és Kónya Levente helyettesítette Kozármislenyben, ahol a történtek hatása nagyon rányomta bélyegét a hangulatra is, és az összpontosításra is, de nagyon akartak a fiúk, és derekasan küzdöttek. Hullámzott a játék a végig szoros meccsen, melyet lehetőségünk nyílt lezárni a rendes játékidőben is, de a legrosszabbkor maradtak ki a ziccerek, így az utolsó percben a hazaiak álltak közelebb a győzelemhez. A dudaszó pillanatában azonban - Sárai-Szabó Zsolt bravúros passzából - Márton Ákos a védőktől szorongatva is begyötörte a labdát a gyűrűbe, így jöhetett a ráadás.
Az ötperces hosszabbításban pedig - az így megszerzett lélektani előnyt is kamatoztatva - Kocsis Attila vezérletével behúztuk a meccset. Óriási gratuláció jár a srácoknak! Nagyszerű teljesítmény, nagyon értékes győzelem, melyet a fiúk természetesen edzőjüknek ajánlottak fel, mielőbbi felépülést kívánva Fehér Péternek!
Kozármisleny SE U21 - Nagykőrösi Sólymok KE U21 79 -85 (23-18, 18-26, 16-18, 19-14, 3-9)
Sólymok: Sárai-Szabó Zsolt 18, Kocsis Attila 18, Márton Ákos 12, Gyorsa-Dali Kornél 11/3, Kovács Gergely 10, Farkas Dominik 7, Bíró György András 7, Kajári Levente 2, Szabó Dávid; Edző: Molnár Miklós, Kónya Levente