Idegenbeli győzelem évzárásként
A papírforma vendégsikert ígért a fővárosban rendezett regionális bajnoki mérkőzésen, és ezt érvényre is juttatta csapatunk, hullámzó teljesítménnyel, a páros negyedeket megnyerve. Szép volt fiúk!
Az alapszakaszt 4 győzelemmel és 6 vereséggel zártuk, folytatás 2026-ban. Hajrá Sólymok!
Csepel Basket - Nagykőrösi Sólymok KE 58 -80 (16-16, 11-21, 16-15, 15-28)
Sólymok: Gyorsa-Dali Kornél 19/9, Szablics Bence 16/6, Szokonya Gergő 11/3, Halászy Mátyás 10, Tóth Ambrus 7/3, Schleisz-Bognár Kristóf 6, Bíró György András 6, Márton Ákos 3, Csapó Marcell 2, Balog Zalán
Csorvási Milán edző: Örülök, hogy győzelemmel tudtuk zárni az évet. Most egy hosszabb meccs nélküli időszak jön, amit arra szeretnénk használni, hogy a játék több elemében előre tudjunk lépni.