Vendégsikerrel zárult a Kossuthban, a szerda délutáni junior regionális bajnoki mérkőzés, mely a teljesen kiegyenlített játékot hozó első félidőt követően, a harmadik negyedben dőlt el, esélyesebb ellenfelünk javára. Jövő héten újra megpróbáljuk! Hajrá Sólymok!
Nagykőrösi Sólymok KE - TFSE/A 64 -80 (21-21, 20-20, 13-28, 10-11)
Sólymok: Márton Ákos 18, Szokonya Gergő 14/6, Harsányi Ákos 13, Gyorsa-Dali Kornél 11/3, Szablics Bence 6/3, Schleisz-Bognár Kristóf 2, Halászy Mátyás, Balog Zalán, Tóth Ambrus, Szabó Dávid;
Csorvási Milán edző: Gratulálok a TF csapatának, megérdemelten nyerték meg a mérkőzést. Az első félidőben nagyon szépen tartottuk velük a lépést, de második félidőre elfáradtunk és sok buta hibával játszottunk. Úgy gondolom, hogy mindenképpen előre kell lépnünk támadó és védő oldalon is, ha fel akarjuk venni a versenyt hasonló csapatokkal. Igyekszünk jobban felkészülni a jövő heti visszavágóra.