A henger a második negyedben indult be, és nagyon magabiztos győzelemmel vágtak vissza a fiúk ellenfelüknek, az idegenbeli, szoros meccsen elszenvedett vereségért. A kezdeti kis bizonytalankodást követően elkapta a fonalat csapatunk, és lendületes játékkal, meggyőző teljesítménnyel a második és harmadik negyedben dűlőre vitte a dolgot. Pontszerzésben Márton Ákos járt az élen, a nagy gratuláció pedig mindenkinek jár, szép munka volt srácok!
Nagykőrösi Sólymok KE - Egri VSI KOK 89 -66 (12-18, 32-17, 33-15, 12-16)
Márton Ákos 30, Szokonya Gergő 13/9, Bíró György András 11/3, Szablics Bence 9, Gyorsa-Dali Kornél 9/6, Harsányi Ákos 7/3, Szabó Dávid 4, Halászy Mátyás 2, Balog Zalán 2, Schleisz-Bognár Kristóf 2, Fischer Pál
Molnár Bence edző: Az első negyed gyengébb játéka után magára talált a csapat, és onnantól végig kontrolláltuk a meccset. Volt pár egészen szép támadásunk, és a cseréből beálló játékosok is hozzá tudták tenni a magukét.