2019-02-23 16:00:00 / Fiú, Serdülő Regionális Bajnokság, Dél-keleti csoport

Továbbra is versenyben a régiós döntőbe jutásért

Hazai pályán, a Rákóczi iskola tornatermében lépett pályára U14 korosztályos csapatunk február 23-án, szombaton, a Fiú Serdülő, Regionális-bajnokság, Dél-keleti régiójának „A” csoportjában. A négycsapatos tornára nagyon elszántan készültek a fiúk, hiszen jó eredmény esetén továbbra is versenyben maradhatnak a régiós döntőbe jutásért. A játéknap mérlege: egy győzelem, és egy vereség. A sorsdöntő, első meccset nagyszerű teljesítménnyel behúztuk a Vásárhely ellen, ám a második találkozó már nem a szánk íze szerint alakult. De a lényeg, hogy a célt sikerült elérni. Szép volt fiúk!

Nagykőrösi Sólymok KE – Vásárhelyi Cápák 97-78

Baranyi Zsolt 37, Jeszenszky Márton 31, Hőgye Attila 20, Gál Dániel 2, Kajári Levente 2, Tóth Merse 2, Szurnyák Zsombor 2, Kovács András 1, Sulyák Levente, Jakab Roland, Hargitai Henrik, Ábel Ádám

Nagykőrösi Sólymok KE – Kecskeméti KA/C  58-85

Baranyi Zsolt 29, Jeszenszky Márton 11, Hőgye Attila 14, Kovács András 2, Kajári Levente 2, Ábel Ádám, Gál Dániel, Tóth Merse, Sulyák Levente, Jakab Roland, Hargitai Henrik, Szurnyák Zsombor

Király Henrik edző: Gratulálok a csapatoknak! Az első meccsre nagyon készültünk, sikerült is magabiztos játékkal legyőzni a Vásárhelyi Cápákat. A második meccsen már látszódott a fáradtság a csapatomon, nem sikerült eléggé felvenni a kecskeméti fiatalok futós, agresszív ritmusát, helyenként viszont szépen játszottunk. Külön öröm számomra, hogy az ellenfélben szép számmal játszottak olyan játékosok, akik tavaly még a saját játékosaim voltak. Legközelebb jobbak leszünk, tanulunk az ilyen vereségekből. Gratulálok mindenkinek!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület