2025-10-21 19:30:00 / Hepp Kupa 2. forduló

Nagyon magabiztos győzelem, továbbjutás a Hepp Kupában!

A hosszú utazás az első negyedre még jobban rányomta a bélyegét, ám a folytatásban egyre nagyobbra nyílt az olló, és a második félidőben kosáresővel nyertük meg a kedd esti Hepp Kupa mérkőzést. Fehér Peti vitte a prímet pontszerzésben, de a többiek is érezték a gyűrűt, fiataljaink - Zsolt és Ákos is - kétszámjegyű ponttal járultak hozzá a győzelemhez.

Idegenbeli sikerrel nyitottunk a kupában, s, mivel a továbbjutás egy meccsen dől el, így várhatjuk is a következő forduló sorsolását.

Szép volt fiúk! Innen folytassuk szombaton, hazai pályán, a PTE-PEAC elleni bajnoki mérkőzésen is. Várunk mindenkit szeretettel a Kossuthba október 25-én, 17 órakor! Hajrá Sólymok!

SUNSHINE-NYÍKSE - SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE 55 -116 (13-18, 16-27, 17-31, 9-40)

Sólymok: Fehér Péter 25/9, Kocsis Attila 15, Mészáros Bence 12/6, Csorvási Milán 11/3, Sárai-Szabó Zsolt 11/3, Tóth Bence 10/3, Béres Benedek 10/3, Márton Ákos 10, Molnár Miklós 9/6, Kónya Levente 3;

Kovács Márk edző: Nehéz volt felpörögni a csapatnak, azonban minden téren jobban játszottunk az ellenfélnél. Sok könnyű kosarat szereztünk, és a második félidőben jól is dobtunk. Örülünk, hogy nyertünk, reméljük a következő körben nem kell 230 kilométert utaznunk hétköznap éjszaka.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület