Egy győzelem, egy vereség, továbbra is maradtunk az „a” csoportban
Február 2-án, szombaton, U14-es korosztályos fiúcsapatunk sikerrel zárta békési kiruccanását. Két mérkőzésen léptek pályára a Fiú Serdülő, Regionális-bajnokság, Dél-keleti régiójának „A” csoportjában. Mérlegük egy győzelem egy vereség, ami azt eredményezi, hogy az alapszakasz következő fordulóját is az „A” csoport tagjaként kezdhetik. Bravó srácok!
Nagykőrösi Sólymok KE - Békéscsabai KK 101-67
Békési SZSK - Nagykőrösi Sólymok KE 98-82
Csapatunk legkiemelkedőbb teljesítményét Baranyi Zsolt nyújtotta, 37/9-es majd 49/15-es ponttermése több mint figyelemreméltó.
Király Henrik edző is elégedetten értékelte a játéknapot: Az első mérkőzést magabiztos játékkal sikerült megnyernünk. Minden játékosom pályán tudtam tartani, olyanokat is, akik idén kevesebbet tudtak játszani. A második mérkőzésen az első félidőt simán elvesztettük, borzalmasan fáradtan játszottunk, ám a második félidőre összekaptuk magunkat, és azt sikerült is megnyerni 50-31-re, így "szorosabb" lett a vége. Gratulálok a srácoknak, nagyot hajtottak! Maradtunk az „A” csoportban, így elég jó esélyünk van még bejutni a regionális döntőre. Hajrá Sólymok!