A 95 szerzett pont is kevésnek bizonyult, így vendégsikerrel zárult a látványos dobópárbaj szombaton, a Kossuthban.
Csapatunkból meghatározó emberek hiányoztak, ám így sem játszottunk alárendelt szerepet a veretlen pécsiekkel. Attila extrán termelte a pontokat, Zénó szórta a triplákat, Dominik sorra nyerte meg a lepattanó-csatákat mindkét palánk alatt, és mindenki nagy szívvel tette oda magát a közönségszórakoztató meccsen.
A győzelem ugyan nem jött össze, de a jó teljesítményhez jár a gratuláció a fiúknak!
Nagykőrösi Sólymok KE U21 - PTE-PEAC U21 95 -108 (22-31, 27-24, 22-29, 24-24)
Sólymok: Kocsis Attila 34/6, Rácz Zénó 25/18, Harsányi Ákos 13/9, Farkas Dominik 8 (+20 lepattanó), Gyorsa-Dali Kornél 5/3, Márton Ákos 5, Kajári Levente 5, Bíró György András, Balog Zalán;
Fehér Péter edző: Úgy érzem, egy jó meccset játszottunk. Az elején elhúzott ellenfelünk, de ismét vissza tudtunk jönni nagyobb hátrányból is. Viszont, mikor már utolérhettük volna őket, mindig elkövettünk olyan hibákat, amit ellenfelünk jól használt ki, és folyamatosan el tudott lépni. Amennyiben ezekből a hibákból tanulunk, az ilyen meccseken is sikeresek tudunk lenni.