2025-10-07 18:00:00 / Junior Fiú Regionális Kiemelt bajnokság, Keleti csoport

A ragyogó hazai rajt után, kedden Egerben nem jött össze a győzelem, de nem vallott szégyent junior csapatunk.

Kár azért az első negyedért, ahol úgy látszott még egy kicsit a buszban ragadtak a fiúk, ám a folytatásra nem lehet panasz, mindent megtettek, de a szoros mérkőzés hazai sikerrel zárult.

Egri VSI KOK - Nagykőrösi Sólymok KE 83 -77 (29-17, 13-18, 19-19, 22-23)

Sólymok: Márton Ákos 20, Gyorsa-Dali Kornél 17/6, Harsányi Ákos 16/12, Szokonya Gergő 12, Szablics Bence 5, Bíró György András 4, Balog Zalán 2, Szabó Dávid 1, Fischer Pál, Tóth Ambrus, Halászy Mátyás, Schleisz-Bognár Kristóf;

Csorvási Milán edző: Rengeteg hibával, enerváltan kezdtük el a mérkőzést. Az első félidő végére mindenki megérkezett fejben a meccsre és partiba jöttünk a hazai csapattal. A második félidőben voltak nagyon jó periódusaink, extra kinti dobásaink. Egy kis szerencsével és odafigyeléssel meg is nyerhettük volna a mérkőzést. Összességében büszke vagyok a srácokra, mert megmutatták, hogy van tartásuk, és hogy fegyelmezetten is képesek kosárlabdázni.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület