2025-09-24 17:45:00 / Junior Fiú Regionális Kiemelt bajnokság, Keleti csoport

Nagyszerű győzelemmel kezdte meg 2025-2026-os szereplését junior fiú csapatunk a regionális bajnokságban. Sikeréhesen és nagy játékkedvvel lépett pályára együttesünk szerda délután a Kossuthban, és örömünkre, ez az eredményben is gyorsan megmutatkozott.

Jól kapták el a ritmust a fiúk, a gyűrűt is érezték, így a remélt győzelem magabiztosan született meg. Az egész mezőnyből kiemelkedett Márton Ákos teljesítménye (33 VAL), de csapatunk minden tagjának nagy gratuláció jár, mindenki sokat tett a közösbe, és valamennyien feliratkoztak pontszerzőként is. A 100. pontunk - a felnőtt csapatban a múlt héten debütáló - Szokonya Gergő nevéhez fűződik.

Remek nyitány srácok, várjuk a hasonló folytatást!

Nagykőrösi Sólymok KE - Szolnoki KA/B 100-62 (23-10, 27-18, 24-18, 26-16)

Sólymok: Márton Ákos 26, Szokonya Gergő 16/3, Harsányi Ákos 13/3, Bíró György András 11/3, Gyorsa-Dali Kornél 10/9, Tóth Ambrus 7/3, Balog Zalán 6, Szabó Dávid 4, Fischer Pál 3/3, Szablics Bence 2, Schleisz-Bognár Kristóf 2; Edző: Csorvási Milán, Molnár Bence

Csorvási Milán: Gratulálok a srácoknak az első bajnoki győzelemhez! Nagyon szépen és nagy energiával játszottunk, amivel végig kontrollálni tudtuk a mérkőzést. Külön öröm, hogy el tudtuk érni hazai pályán a 100 pontos határt. Folytatjuk a munkát, készülünk a következő mérkőzésre.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület