2025-03-26 17:00:00 / Regionális Fiú Junior bajnokság, Alapszakasz

Kettős győzelemmel zárta szerdai idegenbeli túráját junior csapatunk!

A srácok Szentesre utaztak, és egymás után kétszer mérték össze tudásukat a hazaiakkal, a regionális bajnokság rájátszásában. A párharc Sólymok sikerrel zárult, az oda-, és a visszavágót is megnyertük. Szép volt fiúk! 

Nagykőrösi Sólymok KE – Szentesi KK 74 - 69 (20-13, 23-16, 13-24, 18-16)

Sólymok: Kajári Levente 19/6, Kovács András 15/3, Harsányi Ákos 13/3, Szabó Dávid 10, Szokonya Gergő 9/3, Bíró György András 6, Tóth Ambrus 2, Csapó Marcell, Márton Milán, Fischer Pál

Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok KE 69 - 84 (12-30, 11-17, 22-18, 24-19)

Sólymok: Kajári Levente 16/3, Fischer Pál 12/6, Harsányi Ákos 11/3, Tóth Ambrus 10/6, Bíró György András 10, Kovács András 9/6            , Szokonya Gergő 7/3 , Szabó Dávid 6, Márton Milán 3/3, Csapó Marcell

Molnár Bence edző: Az első meccsen, nagyon jó első félidő után egy gyenge harmadik negyeddel szorossá tettük a végjátékot, ott azonban sikerült rátennünk egy lapáttal és nyerni, a másodikon viszont végig kontroláltuk a meccset, és helyenként egészen szép támadásokat vezetve simán győztünk.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület