Egymást érték a meccsek az elmúlt napokban, hat nap alatt háromszor léptek pályára kadett lányaink, regionális bajnoki mérkőzésen. Szerdán a Rákócziban egy „kötelező” győzelmet készültek behúzni. A kérdést az jelentette, hogy milyen utóhatása maradt a hétfői „adrenalinbombának”. A válasz?! Érződött ugyan a lábakban a hosszabbításos összecsapás, de maradt jócskán a lendületből, így könnyedén született meg a győzelem. Szép volt lányok!
Nagykőrösi Sólymok KE – CEKK-Basket 85-23 (24-4, 16-4, 22-11, 23-4)
Sólymok: Stefanovits Hanna 21, Káin Zsófi 16, Kiss Emese 11, Ádám Zsanett 11, Vasai-Szabó Henrietta 9/3, Szokonya Kata 5, Stefanovits Szonja 4, Vas Anna Darinka 4, Sárkány Hanna 2, Nagy Luca 2, Ország Katalin
Fehér Ádám edző: Sokat tudtunk meríteni a hétfői mérkőzésből. Jól kezdtünk, és amíg volt energiánk ment minden rendben, ahogy azonban kezdtünk fáradni pontatlanokká váltunk. Mindenki sok lehetőséget kapott, és élt is vele. Gratulálok a lányoknak!