A bravúr nem sikerült, de küzdeni tudásból csillagos ötösre vizsgáztak a lányok a kedd esti regionális bajnoki mérkőzésen, a Rákócziban.
Óriási bizonyítási vággyal álltak oda a feldobáshoz junior lányaink, elképesztő tempót diktáltak, felvették a kesztyűt a jóval esélyesebb fővárosiak ellen. Sajnos a büntetőkkel hadilábon álltak, ahogy jó néhány kulcsfontosságú ziccer is kimaradt, és a végére az erő is fogyott, így óriási csatában alulmaradtak a végig nagyszerű iramú és lüktető játékot hozó meccsen. Az azonban kijelenthető, hogy ez egy győzelemmel felérő vereség, nagy gratuláció jár a lányoknak!
Nagykőrösi Sólymok KE – SZPA-HSE 64 -68 (18-13, 15-16, 16-23, 15-16)
Sólymok: Fehér Nóra 21, Stefanovits Hanna 13, Szokonya Kata 11, Pomázi Lola 11/3, Nagy Luca 5, Kiss Emese 2, Bányai Réka 1, Vasai-Szabó Henrietta, Ország Katalin, Peteh Fanni, Nagy Luca; Edző: Bányai Viktor, Fehér Ádám
Fehér Ádám: Nagyon szerettem volna nyerni, de a lányok is. Mindent kiadtunk magunkból, ami az energiánkból futotta. A 19 kihagyott büntető és a 6-7 üres ziccer fájó, talán másként alakult volna a mérkőzés, ha ezeket bedobjuk. Azt gondolom tanulságos év volt, sokat tudtunk fejlődni. A jövőre tekintve nagyon bizakodó vagyok! Gratulálok a lányoknak, büszke vagyok rájuk!