2025-01-28 19:00:00 / Regionális Fiú Kadett bajnokság, rájátszás

A rájátszással folytatódik a regionális bajnokság kadett korosztályos fiú csapatunk számára. Kedd este, Jászberényben indult az első párharc, mely két győzelemig tart.

Gergő és Kristóf – az alapszakaszhoz hasonlóan – ezúttal is aktívan termelték a pontokat, ám a meccset az érettebb csapat nyerte, így az állás: 1-0 a hazaik javára.

Visszavágó jövő héten csütörtökön, (február 6. 16:45) a Rákócziban. Hajrá Sólymok!

Lehel Kosársuli - Nagykőrösi Sólymok KE 106 -60 (22-15, 26-14, 24-17, 34-14)

Sólymok: Szokonya Gergő 21, Schleisz-Bognár Kristóf 20, Halászy Mátyás 6, Fritschek Zsolt 5, Kis Balázs 3, Nagy Lőrinc 3, Wágner Botond 2, Orlik László, Szabó Dániel, Juhász Zsombor

Mérész Tamás edző: Nagyon sok eladott labdánk volt, nem tudtunk mit kezdeni az ellenfél gyors indításai ellen. A 1:1 elleni védekezésünk nagyon gyenge volt, sok támadó lepattanót engedtünk az ellenfélnek, nem volt megfelelő a kizárásunk. A gyenge oldali besegítés sem volt megfelelő. Sokkal agresszívabbnak kell lennünk védekezésben, és lendületesebben kell támadnunk. Csütörtökön, a visszavágón remélem keményebbek leszünk!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület