2025-01-29 16:45:00 / Lány Kadett, Regionális bajnokság

Nagyot küzdött kadett lány csapatunk, és jól tartotta magát a nagyobb játékerőt képviselő vendégekkel szemben szerda délután a Rákócziban, egy pörgős, jó iramú meccsen, és csak az utolsó negyedben nyílt nagyobbra az olló. A csapat zöme egy korosztállyal feljebb is szerepel, ám a junior mérkőzéseken a közelmúltban nyújtott teljesítmény nem váltott ki nagyobb edzői elismerést, ezúttal azonban ennek sem voltunk híján... Meg is dolgoztak érte a lányok!

Nagykőrösi Sólymok KE - Szolnoki Sportcentrum 46 -67 (11-19, 13-17, 10-11, 12-20)

Sólymok: Kiss Emese 15, Stefanovits Hanna 10, Szokonya Kata 9/3, Nagy Luca 4, Ádám Zsanett 3, Vas Anna Darinka 3, Ország Katalin 1, Vasai-Szabó Henrietta 1, Káin Zsófi, Stefanovits Szonja, Sárkány Hanna

Fehér Ádám edző: Tetszett! Végre azt éreztem, mint régebben. Volt küzdés, hajtás, védekezés. Nagyon bízom benne, hogy valami elindul és kijövünk a gödörből. Sokat számit, hogy két korosztályban is játszanak a lányok. Kikaptunk, de mindenki emelt fővel jöhetett le a pályáról. Azt gondolom, számunkra ez most felért egy győzelemmel! Jó pihenést a lányoknak, jövő héten folytatjuk!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület