Szombaton Szolnokon szórták a pontokat a srácok, és két sima győzelemmel folytatták regionális bajnoki szereplésüket. Hétvége ide-vagy oda, sokáig nem alhattak a fiúk, mert 9 órakor már a feldobásra került sor, és a programban két meccs is szerepelt, melyek a várakozásunknak megfelelően alakultak, az eredményt illetően... Mindkettőt simán húzta be csapatunk. Szép volt srácok!
Szolnoki KA/C - Nagykőrösi Sólymok KE 32 - 97 (6-38, 4-21, 12-12, 10-26)
Sólymok: Sebestyén Soma 18, Lassu Marcell 18, Parádi Pál 13/3, Bobák Dávid 11, Halápi Mátyás 9, Bács Domokos 8, Kis Balázs 6, Király Kende 6, Méhesi Mirkó 4, Wágner Botond 4, Laczi Roland, Gyárfás Erik
Szolnoki KA/B - Nagykőrösi Sólymok KE 41 - 77 (9-19, 12-17, 10-25, 10-16)
Sólymok: Halápi Mátyás 18/3, Parádi Pál 16, Bács Domokos 12, Bobák Dávid 9, Kis Balázs 6, Wágner Botond 6, Laczi Roland 4, Gyárfás Erik 4, Sebestyén Soma 2, Méhesi Mirkó, Lassu Marcell, Király Kende
Edző: Lakosa Zsolt és Bányai Viktor
Lakosa Zsolt: Az első meccsről nem érdemes sokat beszélni. Soma ügyes volt, szezoncsúcsot dobott, de kihagyott tíz ziccert. A második rendben lett volna, ha az első félidőben nem marad ki rengeteg közeli. Pali a legstabilabb játékos, ez mindig kiderül. Kényelmes bajnokság... Nem itt kellene játszani, hanem a főtáblán, de erről nem mi tehetünk, hanem az MKOSZ.