Ráncigáltuk ugyan az oroszlán bajszát, de a bravúr nem sikerült a listavezető ellen...
Néhány hiányzónk visszatérése mellett Kovács Gergely érkezésének is örvendhetett csapatunk, és annak is, hogy végig egyenrangú ellenfélnek bizonyultunk az éllovassal szemben, a péntek délutáni meccsen, a Kossuthban. A bravúrhoz is közel jártunk, a végén azonban még egy kis plusz hiányzott, de csalódottságra semmi ok.
Nagykőrösi Sólymok KE U21 - Agrofeed Győri KC UNI Győr U21 55 -60 (17-15, 16-7, 7-15, 15-23)
Sólymok: Sárai-Szabó Zsolt 14, Hőgye Attila 13/3, Kovács Gergely 11, Rácz Zénó 9/9, Irimia Krisztián 6/3, Kovács András 2, Farkas Dominik, Harsányi Ákos, Kajári Levente, Szabó Dávid, Bíró György András, Tóth Ambrus; Edző: Fehér Péter, Csorvási Milán
Fehér Péter: Nem számítottam rá, hogy ilyen jól indulunk el a bajnokság második körében, de örülök, mert nagyon jól kezdtük a mérkőzést. Sajnos volt azonban pár rossz periódus is, ami végül a vesztünket okozta. Úgy érzem Gergő érkezésével erősödtünk, hasznos tagja lesz a csapatnak.