Izgalmas végjátékban maradt alul junior fiú csapatunk a Kossuthban...
Ellentétes negyedeket hozott a meccs. Az elsőben elléptek a pontosabban játszó és „papíron” esélyesebb vendégek. A második tíz percben, nagyszerű teljesítménnyel sikerült fordítani. A harmadik etapban újra a félegyháziak akarata érvényesült, állandósult a 10 pont körüli hátrányunk. Az utolsó játékrész is meglehetősen hektikusan alakult, közelebb jöttünk, majd megtorpantunk, így öt perccel a vége előtt -11-nél, elúszni látszott a meccs. Ekkor azonban újra felpörgött a gépezet, óriási hajrával harmadszor is visszahoztuk a győzelmi esélyeket, az utolsó előtti percben teljesen nyílttá tettük a meccset, ám a végjátékból a vendégek jöttek ki jobban.
Nagyot küzdöttek a srácok, de a győzelemhez egy kicsivel jobb összpontosítás és - nem mellesleg - némi szerencse is hiányzott. A vállveregetés azonban így is jár mindenkinek, küzdeni tudásból pedig a jeles is!
Nagykőrösi Sólymok KE - Félegyházi TSI 62 -71 (13-23, 20-8, 12-22, 17-18)
Sólymok: Kajári Levente 20/6, Harsányi Ákos 13/3, Kovács András 6, Szarka Zsombor 6, Szablics Bence 4, Tóth Ambrus 4, Bíró György András 3/3, Szokonya Gergő 3/3, Balog Zalán 3, Szabó Dávid, Márton Milán, Fischer Pál
Molnár Bence edző: A szezon eddigi legjobb játékát nyújtva szoros meccset tudtunk játszani. A harmadik negyed elején volt egy kisebb kihagyásunk, illetve a magasabb ellenfelünk sok támadó lepattanót szedett, de ennek ellenére jár a dicséret a srácoknak, akik végig nagyot küzdöttek, és helyenként egészen szép támadó játékot produkáltak.